Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest dla Klientów gwarancją otrzymania rozwiązań spełniających ich specyficzne wymagania technologiczne i przynoszących im oczekiwane zyski, potwierdzeniem czego są udzielone nam liczne rekomendacje.

INNOWACYJNOŚĆ

Dążenie w projektowaniu i budowie do coraz lepszych maszyn i urządzeń, gwarantuje Klientom większe możliwości badawcze i produkcyjne, dzięki zastosowaniu autorskich, opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, które sprawią, że użytkowane produkty staną się źródłem pozytywnego nastawienia do innowacyjności i ryzyka.

TECHNOLOGIE

Własny Instytut Badawczo-Rozwojowy (IBR) skupiający doświadczonych inżynierów: konstruktorów, automatyków, programistów i technologów, gwarantuje Klientom wdrożenie najnowocześniejszych technologii stosownych w przetwórstwie tworzyw, gumy, filamentu do druku 3D oraz innych podłoży drukowych.

ROZWÓJ

Badania przemysłowe i prace rozwojowe na wytłaczarkach i wtryskarkach, realizowane we współpracy z jednostkami badawczymi, m.in. wyższymi uczelniami i instytutami naukowymi, gwarantują Klientom przejście na większą skalę biznesu, a więc i wysoką gotowość do stosowania rozwiązań oczekiwanych przez całą branżę.

Zapraszamy do zapoznania się z udzielonymi nam REFERENCJAMI:

 

O Firmie

 

PoliMarky sp. z o.o. sp. k.

Realizacja powierzonego zadania przebiegała bardzo profesjonalnie, linia została skonfigurowana zgodnie z naszymi wymaganiami, a wszystkie maszyny precyzyjnie wykonane.

Dyrektor ds.Technicznych - mgr inż. Leszek Kramarz