Praca
Automatyk

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • projektowanie układów sterowania maszyn i linii produkcyjnych oraz badawczych
  • programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI
  • uruchamiania systemów automatyki
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - preferowane automatyka
  • doświadczenia na stanowisku automatyka
  • umiejętność programowania sterowników PLC i paneli HMI Siemens
  • znajomość zagadnień z dziedziny automatyki i elektrotechniki
  • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
  • warunki do zdobycia nowych umiejętności (szkolenia) i bogatego doświadczenia zawodowego
  • doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@zamakmercator.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania".