Praca
Magazynier

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • Czynności związane z utrzymaniem magazynu.
  • Rejestr przychodów i rozchodów towarów w systemie.
  • Załadunek i rozładunek towarów.
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją.
  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie średnie.
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę.
  • Mile widziana znajomość systemu operacyjnego Enova.

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń.
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne).

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@zamakmercator.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.