Operator
Programista CNC

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator / Programista CNC

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • Programowanie i obsługa maszyn numerycznych (CNC) 4-osiowych i 5-osiowych,
  • Przygotowanie programów przy użyciu systemu CAD/CAM,
  • Programowanie przy użyciu Manual Guide,
  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • Pomiary i kontrola jakości gotowych produktów,
  • Dbanie o stan techniczny obrabiarek.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość technik komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania CAD/CAM,
  • Znajomość systemów sterowania Fanuc,
  • Doświadczenie minimum 2 lata w programowaniu i obsłudze maszyn CNC,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na maszynach 4 i 5 osiowych (frezarki i tokarki),
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@zamakmercator.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.