Praca
Ślusarz - mechanik

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • Realizowanie aktualnych napraw ślusarskich, obróbka mechanicznych elementów maszyn, urządzeń i przyrządów
  • Remontowanie i konserwacja urządzeń i maszyn w dziale produkcji
  • Obsługa maszyn ślusarskich (wiertarka, szlifierka kątowa itp.)
  • Wykonywanie części do maszyn
  • Montaż elementów i podzespołów produkowanych maszyn
  • Przeglądy i remonty maszyn
  • Wspomaganie pracy przy aktualnych naprawach oraz remontowaniu urządzeń i maszyn
  • Dbałość o dobry stan techniczny używanych maszyn i narzędzi
  • Utrzymanie ruchu na produkcji, naprawa mechaniczna maszyn i instalacji

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Samodzielność, dokładność i precyzja
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane podstawowe uprawnienia spawalnicze

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@zamakmercator.pl