Specjalista
ds. Marketingu

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych wspierających sprzedaż
  • Budowanie oraz prowadzenie serwisów internetowych i stron www
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów w kraju i za granicą
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Działania marketingowe np. organizacja targów, kampanie reklamowe itp.
  • Planowanie i realizacja internetowych kampanii reklamowych
  • Redagowanie treści na firmowych stronach www oraz materiałach reklamowych
  • Tworzenie i koordynowanie portfolio wielu marek

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie marketingu i zarządzania
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Otwartość na zmiany i wyzwania
  • Lekkie pióro w języku polskim i angielskim
  • Znajomość narzędzi marketingu online, w tym aktualnych trendów
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość SEO, Google Analytics, AdWords
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (polimery, wytłaczarki, wtryskarki) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zarobki adekwatne do osiąganych efektów,
  • Możliwość aktywnego wpływania na przyszłość firmy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, auto),
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz poszerzania swoich zainteresowań związanych z nowymi technologiami,
  • Możliwość pracy przy bardzo zaawansowanych projektach technicznych

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@zamakmercator.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.