PL | EN
Linia do produkcji filamentu dla drukarek 3D – kolejny zadowolony Klient

Linia do produkcji filamentu dla drukarek 3D – kolejny zadowolony Klient

Miło nam Państwa poinformować, że właśnie zakończyliśmy instalację kolejnej nowoczesnej linii przeznaczonej do produkcji filamentu dla drukarek 3D. To jest druga linia wyprodukowana przez ZAMAK MERCATOR, na której będzie pracował nasz Klient.

Nasz Klient jest producentem filamentu do drukarek 3D. Filamenty naszego Klienta są kupowane i doceniane z powodu wysokiej jakości w całej Europie.

Nasz Klient zdecydował się na bliską współpracę z nami, ponieważ urządzenia Zamak Mercator pozwalają na wytwarzanie filamentów do drukarek 3D o najwyższych standardach. Nowa linia do produkcji filamentu, użytkowana przez naszego klienta jest wyposażona w wytłaczarkę fi 32 mm z pompą tworzywa i jest najwydajniejszą linią w Europie. Nasz klient wcześniej użytkował urządzenia Zamak Mercator, które spełniały jego oczekiwania.

Druga zakupiona linia do produkcji filamentu do drukarek 3D jest lustrzanym odbiciem pierwszej linii. Takie rozwiązanie umożliwia obsługę dwóch linii przez jedną osobę.


Decyzja o zakupie kolejnej linii naszej produkcji bardzo nas cieszy. Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem, zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń