PL | EN
Międzynarodowe Targi KOMPOZYT-EXPO® - Kraków 2019

Międzynarodowe Targi KOMPOZYT-EXPO® - Kraków 2019

Tarki były bardzo dobrą okazją dla Zamak Mercator do wielu spotkań biznesowych, głownie z polskimi uczelniami i jednostkami badawczymi, które zajmują się badaniem tworzyw sztucznych oraz kompozytów. Tegoroczna edycja było też wyjątkowa m.in. dlatego, że do grona wystawców dołączyła rekordowa ilość nowych firm z całego świata.

Jubileuszowa 10  edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie.

Tarki były bardzo dobrą okazją dla Zamak Mercator do wielu spotkań biznesowych, głownie z polskimi uczelniami i jednostkami badawczymi, które zajmują się badaniem tworzyw sztucznych  oraz kompozytów.

Tegoroczna edycja było też  wyjątkowa m.in. dlatego, że do grona wystawców dołączyła rekordowa ilość nowych firm z całego świata.

W tym roku  ciekawą inicjatywę podjęło również województwo małopolskie przygotowując ogólne stoisko pod intrygującym tytułem "Małopolska Innowacyjna", na którym  swoją obecność zaznaczyła również nasza Firma.

Zamak Mercator posiada Centrum Badawczo-Rozwojowe w Skawinie, gdzie może wykonać na swoich wytłaczarkach dwuślimakowych, bądź jednoślimakowych wiele skomplikowanych badań i testów tworzyw sztucznych.


Dziękujemy naszym gościom i klientom, za twórcze rozmowy i zapraszamy do Skawiny.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń