PL | EN
Wiercenie głębokich otworów do 4m

Wiercenie głębokich otworów do 4m

Oferujemy wiercenie głębokich otworów od fi10mm do fi150mm , długość maksymalna: 4000 mm Głęboki otwór jest klasyfikowany na podstawie stosunku głębokości do średnicy co najmniej 10:1 (przy min fi 10mm).

Głębokie wiercenie – zastosowania.

Wiercenie głębokich otworów jest ważną technologią stosowaną w procesach obróbki skrawaniem. znajdujący Wiercenie głębokich otworów znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Jest stosowane w przemyśle ciężkim maszynowym, lotniczym, petrochemicznym, gazowniczym, metalurgicznym, transportowym i energetyce jądrowej.
Głębokie otwory są powszechnie wykorzystywane w przemyśle przetwórczym tworzyw sztucznych. Każda wytłaczarka przemysłowa czy laboratoryjna posiada jenoślimakowy lub dwuślimakowy układ uplastyczniający. Cylinder układu uplastyczniającego prawie zawsze jest wykonywany w technologii wiercenia głębokich otworów. Wytłaczarki do gumy oprócz wiercenia cylindra wymagają również wiercenia głębokiego otworu w ślimaku wytłaczarki. Jest to konieczne, aby umożliwić termostatowanie ślimaka wytłaczarki.
W przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych również powszechnie używane są wtryskarki. Każda wtryskarka jest wyposażona w układ uplastyczniający wtryskiwane tworzywa. Można powiedzieć, że każda wtryskarka posiada zabudowaną wytłaczarkę.
Zamak Mercator będąc producentem wytłaczarek jedno oraz dwuślimakowych dysponuje we własnym zakładzie produkcyjnym technologią wiercenia głębokich otworów. Ta technologia jest niezbędna w do wytwarzania układów uplastyczniających przeznaczonych do wytłaczarek.

Zobacz także:

Projektowanie oraz budowa instalacji przemysłowych

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń