PL | EN
Kalendarz Zamak Mercator 2022

Kalendarz Zamak Mercator 2022

Szanowni Państwo, rok 2021 był bez wątpienia tym, który zapisze się na kartach naszej historii. Trwająca wciąż pandemia koronawirusa COVID19 nie sprzyjała stabilnemu rozwojowi wielu firm z naszej branży, zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, a coraz to nowsze obostrzenia i zalecenia sanitarne, utrudniały pielęgnowanie relacji międzyludzkich oraz biznesowych.

Wielu menedżerów staneło przed zagadnieniami, do których nie przygotowała ich żadna szkoła biznesu.
Nauczyliśmy się jednak żyć w nowej rzeczywistości, zaczęliśmy doceniać wszystko to, co wcześniej było dla nas czymś oczywistym, a od wieków najważniejszym - zdrowie i rodzina.

Oddajemy w państwa ręce nasz kalendarz na nowy rok 2022. Zdecydowaliśmy, aby tegoroczne karty emanowały harmonią, naturą oraz spokojem, bowiem to właśnie tego potrzebujemy w tym nadzwyczajnym i trudnym czasie.


Przedstawiamy trzynaście ilustracji zawartych w dziele pt. "Kwiaty Japoni i sztuka kompozycji kwiatowych", którego autorem jest Josiah Conder - wybitny profesor architektury w cesarskim rządzie Japonii. Od VI wieku japońska sztuka układania kwiatów ewoluowała od elementu rytuału religijnego, będącego zbożną rozrywką dla kapłanów, do wyrafinowanego ceremoniału towarzyskiego, stając się istotnym elementem kultury dnia codziennego mieszkańców.

Każda z kart, którą ozdobiliśmy nasze tegoroczne kalendarium, poświęcona jest konkretnym technikom florystycznym, w zależności od okazji oraz pory roku. Kultura kraju Kwitnacej Wiśni jest bardzo mocno związana z symboliką, stabilnością.

Zobacz także:

Kalendarz Zamak Mercator 2021

Kalendarz Zamak Mercator 2020

Kalendarz Zamak Mercator 2019

Kalendarz Zamak Mercator 2018

Kalendarz Zamak Mercator 2017

Kalendarz Zamak Mercator 2016

Kalendarz Zamak Mercator 2015

Kalendarz Zamak Mercator 2014

Kalendarz Zamak Mercator 2013

Kalendarz Zamak Mercator 2012

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń