PL | EN
Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Zamak Mercator tworzy technologie i produkty, które przyczyniają się do realizacji zrównoważonego społeczeństwa przyszłości zarówno poprzez bezpośredni wkład w oszczędzanie energii zużywanej przez naszych klientów, oraz pośrednio w ochronę środowiska realizowaną poprzez produkty naszych klientów.
Koncepcje zrównoważonego rozwoju można zdefiniować jako zdolność ludzkości do rozwoju, zapewniając bieżące potrzeby, bez uszczerbku dla zdolności rozwoju przyszłych pokoleń do zaspokojenia ich własnych potrzeb. A więc technologia i społeczeństwo muszą wspólnie dążyć do rozwoju gospodarczego, bez szkody dla środowiska. Tak więc trzy elementy tworzące filary podtrzymania umiejętności rozwoju to środowisko, ekonomia i rozwój człowieka. Zrównoważony rozwój można osiągnąć tylko wtedy, gdy trzy kryteria są spełnione i są w równowadze.

 Zamak Mercator dostarcza szeroką gamę urządzeń do badań, produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W szczególności jako nieliczni używany nowoczesnych energooszczędnych napędów elektrycznych używanych do budowy wytłaczarek, które formują wyroby z tworzyw sztucznych, pomagając zmniejszyć zużycie energii na etapie badań i produkcji. Aktywnie pracujemy również nad poprawą efektywności energetycznej, wydajności przestrzennej, redukcji wagi i wydajności różnych urządzeń przeznaczonych do badań i produkcji tworzyw sztucznych.

Nasza firma dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko i reagowania na problemy związane ze zmianą klimatu. Oszczędność energii w procesie produkcyjnym nie jest wyjątkiem. Poprawa produktywności i ograniczenie strat w procesie produkcyjnym wiąże się również z oszczędnością energii i ograniczeniem wpływu na środowisko. Stosujemy nowoczesne systemy sterowania naszymi produktami aby uczynić proces produkcyjny naszych klientów inteligentniejszym i przyczynić się do oszczędności energii podczas całego życia naszych wytłaczarek oraz innych urządzeń do przetwarzania tworzyw sztucznych.

Wytłaczanie tworzyw sztucznych to proces produkcyjny na dużą skalę, który topi i formuje surowe tworzywo sztuczne w ciągły profil. Wytłaczanie tworzyw sztucznych to proces, który tworzy dwuwymiarowe kształty na długości, zapewniając trzeci wymiar rur, obrzeży, listew ogrodzeniowych, balustrad, ram okiennych, izolacji przeciwdeszczowej, taśmy samoprzylepnej i izolacji przewodów oraz podobnych produktów w ciągłych długościach. Z racji dużej skali produkcji ograniczenie zużycia energii oraz redukcja opadów ma duże znaczenie dla środowiska.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

Wsparcie w pandemii koronawirus Centrum Zaawansowanych Technologii UAM w Poznaniu

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń