PL | EN
Nowa wytłaczarka 16 mm dla przemysłu medycznego

Nowa wytłaczarka 16 mm dla przemysłu medycznego

Firma Zamak Mercator dysponując wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie wytłaczarek opracowała kolejne modyfikacje poprawiające sprawność i funkcjonalność oferowanych wytłaczarek przeznaczonych dla przemysłu medycznego.

W najnowszej linii wytłaczarek jednoślimakowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych wprowadzono szereg nowych rozwiązań, a nasz dział konstrukcyjny nie ustaje w poszukiwaniu i implementacji kolejnych innowacji.


Wśród zmian zastosowanych w wytłaczarce jednoślimakowej 16 mm warto wymienić m.in. konstrukcję strefy zasypu, wyposażoną w ślimak stożkowy umożliwiający pobieranie przez wytłaczarkę większych granulek tworzywa, możliwość wyciągania ślimaka z tyłu wytłaczarki bez konieczności demontażu głowicy, czy też wyposażenie cylindra w efektywny system grzania (wysokiej klasy grzałki opaskowe) i chłodzenia powietrznego. Dzięki temu skrócony został czas nagrzewania cylindra wytłaczarki. Równie szybki jest czas chłodzenia. Strefa zasypu jest chłodzona wodą.


Wytaczarki jednoślimakowe firmy Zamak Mercator spełniają wysokie wymagania Klientów z wielu specjalistycznych branż. Przykładem jest firma Hagmed specjalizująca się w m.in. produkcji jednorazowego sprzętu medycznego.


Laboratoryjna wytłaczarka jednoślimakowa 16 mm, skonstruowana na indywidualne zamówienie, stała się kluczową maszyną w produkcji elementów przeznaczonych dla branży medycznej, znajdujących się w ofercie firmy.


Jako producent wytłaczarek jesteśmy dumni z naszych urządzeń, które są wykorzystywane przez użytkowników z najróżniejszych branż i gałęzi przemysłu.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń