PL | EN
Nowa wytłaczarka Zamak Mercator do przetwórstwa mieszanek gumowych

Nowa wytłaczarka Zamak Mercator do przetwórstwa mieszanek gumowych

Mamy przyjemność ogłosić oddanie kolejnej nowoczesnej wytłaczarki do przetwórstwa gumy - Rubber Black 90 wraz z głowicą krzyżową dla firmy Cooper Standard. Urządzenie spod marki Zamak Mercator  będzie pracować z syntetycznym kauczukiem EPDM do powlekania przewodów gumowych.

Wytłaczarki do gumy Rubber Black są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach z wysokimi ciśnieniami do 700 barów i dużym obciążeniem mechanicznym. Wytłaczarki do gumy i silikonu Zamak Mercator wyróżniają się dużą wydajnością, niezwykle trwałą budową, niskim zużyciem energii, ale i również zajmują niewiele cennego miejsca.

Innowacyjny model Rubber Black 90 posiada udoskonalone możliwości przetwórcze, co sprawia, że wytłaczarka ta wyznacza nowe, wyższe standardy na rynku przetwórstwa gumy. Unikalną cechą wytłaczarki Rubber Black 90 jest bezodpadowa produkcja zapewniona przez moduł zasypowy przystosowany do pracy z taśmą i granulatem gumy.

Nowoczesny cyfrowy system sterowania umożliwia łatwą i szybką obsługę urządzenia, pozwalając m. in. na kontrolę grubości profilu przez panel sterujący. Dla naszych inżynierów, niezwykle ważnym aspektem było efektywne zredukowanie czasu przezbrojenia produkcji oraz zapewnienie wszechstronności zastosowań wytłaczarki, stąd wprowadzono niezwykłe innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Połączenie wytłaczarki z głowicą, realizowane jest poprzez hydrauliczne zamknięcie klinowe, co zapewnia bezpieczeństwo i szybkie otwieranie połączenia (czas wynosi tylko 5 sekund). Zwinny rozruch i precyzyjne parametry przetwórcze zapewnia wydajny i ekonomiczny strefowy system grzewczo chłodzący.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że wytłaczarki naszej polskiej marki cieszą się tak dużym powodzeniem i używają je już znani gracze międzynarodowi z branży przetwórczej. Jesteśmy pewni, że zaspokoją one potrzeby i oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń