PL | EN
Zamak Mercator z kolejną wytłaczarką laboratoryjną 2x12mm w służbie nauki

Zamak Mercator z kolejną wytłaczarką laboratoryjną 2x12mm w służbie nauki

Nowy Rok 2017 zaczął się dla Zamak Mercator pomyślnie. Jesteśmy bardzo dumni, gdyż na naszym koncie pojawił się kolejny projekt dla rozwoju polskiej nauki – nowa dwuślimakowa wytłaczarka laboratoryjna o ślimakach Ø12 mm.

Taka oto wytłaczarka, została tym razem dostarczona przez naszą firmę do Politechniki Rzeszowskiej. Z początkiem nowego semestru maszyna poszerzy możliwości badawcze tworzyw sztucznych w Katedrze Przeróbki Plastycznej Politechniki Rzeszowskiej.


Wytłaczarka laboratoryjna 2x12mm Zamak Mercator, dzięki specjalnej konstrukcji segmentowych ślimaków, i opcji pracy współbieżnej oraz przeciwbieżnej daje duże możliwości prowadzenia badań materiałów kompozytowych i nanokompozytowych.


Precyzyjny układ regulacji temperatury wytłaczarki laboratoryjnej 2x12mm pozwala na niezwykle dokładną kontrolę warunków w układzie uplastyczniającym, dlatego ten model maszyny staje się bezkonkurencyjny w przetwórstwie kompozytów o bardzo wąskim oknie przetwórczym. Nie da się zaprzeczyć, że wytłaczarka laboratoryjna dwuślimakowa 2x12mm jest niezwykle wszechstronna, a dzięki jej innowacyjnym możliwościom, można działać na bardzo wielu polach przetwórstwa tworzyw sztucznych.


Kolejne urządzenie Zamak Mercator na jednej z najlepszych polskich uczelni, to bardzo dobry znak i ogromna motywacja, aby zdolni studenci, kadra nauczycielska i przyszli inżynierowie, mogli poszerzać swą wiedzę i doświadczenie w oparciu o najnowsze technologie, które oferujemy.


Naukowcom z Politechniki Rzeszowskiej życzymy owocnej pracy i inspiracji w publikacjach i przełomowych odkryciach. Jesteśmy pewni, że wytłaczarki Zamak Mercator przyczynią się do dalszych sukcesów polskich naukowców.


Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń