PL | EN
Przemysł medyczny - wytłaczarki Zamak Mercator dla rozwiązań medycznych

Przemysł medyczny - wytłaczarki Zamak Mercator dla rozwiązań medycznych

Lojalność Klientów buduje się latami m.in. jakością urządzeń oraz   partnerstwem w biznesie.  Nasz dotychczasowy Klient z Bielska Białej, kolejny raz zdecydował się zaufać marce ZAMAK MERCATOR i zakupił u nas następną wytłaczarkę do przetwórstwa tworzyw sztucznych w postaci granulatów do zastosowania w medycynie. Choć firma Klienta ma rodowód i akcjonariat w Niemczech, zdecydowała o zakupie produktu polskiego.

Wytłaczarka jednoślimakowa o średnicy ślimaka fi 12 charakteryzuje się niezwykle kompaktową budową. Zamknięty obieg chłodzenia zasypu wbudowany jest w stanowisko wytłaczarki, w związku z czym maszyna zajmuje nie tylko bardzo mało miejsca, ale i jej budowa jest bardzo ergonomiczna.

Potrzeby Klienta do medycznego przeznaczenia wytłaczarki, stały się asumptem do zastosowanych rozwiązań technicznych. Powstał specjalny konkretnie dopasowany projekt do przetwarzania wysoko napełnionej proszkiem metalicznym mieszanki tworzywa - termoplastycznego poliuretanu. Dzięki doskonałej precyzji działania, wytłaczarka Zamak Mercator dobrzespełnia swoje zadanie – produkcję specjalistycznych narzędzi medycznych, widocznych pod RTG, stosowanych podczas operacji. W mikroekstruzji niezmiernie ważnymi kwestiami są stabilność parametrów pracy i dokładność pokrycia drutu ze stopu TiNi poliuretanem – z czym z sukcesem nasi inżynierowie sobie poradzili.

Jest nam bardzo miło, że nasi wspaniali Klienci bardzo często stają się naszymi stałymi Klientami i zostają z Zamak Mercator na lata. Takie chwile jeszcze bardziej motywują nas zespół do działania i pokazują, iż nasze produkty są niezawodne i spełniają najwyższe polskie jak i międzynarodowe oczekiwania. 

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń