PL | EN
Grupa Azoty nabywcą laboratoryjnej linii do granulacji marki Zamak Mercator

Grupa Azoty nabywcą laboratoryjnej linii do granulacji marki Zamak Mercator

Jest nam niezwykle miło Państwa poinformować, że Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., dołączyła do grona usatysfakcjonowanych Klientów Zamak Mercator, kupując od nas laboratoryjną linię do granulacji.

Zamówiona linia składa się z laboratoryjnej wytłaczarki dwuślimakowej modułowej o średnicy ślimaków 2x24 mm, wanny chłodzącej z osuszaczem oraz granulatora.

Wytłaczarka składa się z modułu napędowego o mocy 22 kW oraz  wymiennego modułu wytłaczarki dwuślimakowej 2x24 mm, co pozwala na dalsze wypsażenie o inne moduły wytłaczrkowe. Jest to praktyczne rozwiązanie, stworzone z myślą pracach badawczych.Ta wytłaczarka ma innowacyjne rozwiązanie - przełączalną przekładnią, która pozwala na bardzo łatwe zmienianie kierunku obrotów ślimaków - przeciwbieżnego i współbieżnego. W eksploatacji badawczej (naukowej), wytłaczarki, nie są zazwyczaj używane w sposób ciągły, gdyż najczęściej są to potrzeby okresowe, zatem przydatna jest ich duża uniwersalność.

Granulator może ciąć, maksymalnie aż cztery żyłki na raz, produkując przy tym granulki o długości od 1 mm do 5 mm. Cały proces można łatwo regulować, sterując prędkością obrotu noża, dzięki nowoczesnemu i funkcjonalnemu panelowi.

Nadzwyczaj istotną cechą urządzeń laboratoryjnych produkowanych przez Zamak Mercator jest kompaktowa budowa linii. Także przy tym projekcie wzięliśmy to pod uwagę. Nasza cała linia ma zaledwie około 7 m długości.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń