PL | EN
Zamak Mercator w Biznes Lidze - nasze piłkarskie oblicze!

Zamak Mercator w Biznes Lidze - nasze piłkarskie oblicze!

Mimo sennej, zimowej aury i dużej ilości pracy, zawsze znajdujemy czas na przyjemności. Nasza firmowa drużyna piłkarska biorąca udział w rozgrywkach Biznes Ligi, pnie się w rankingu co raz wyżej!

Jak Państwo dobrze wiedzą, od kilku lat należymy do Biznes Ligi - elitarnego stowarzyszenia organizującego amatorskie rozgrywki piłkarskie dla zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy i instytucje. Pełni zapału i woli walki, naładowani pozytywną energią, bierzemy udział w cotygodniowych meczach. Mimo późnowieczornych pór spotkań, zawsze w pełnym składzie pojawiamy się na boisku, by walczyć o zwycięstwo. "Każdy wie, że duch sportu łączy oraz buduje dobrą, zdrową atmosferę. Przy wspólnych rozgrywkach towarzyszą nam ogromne emocje, które są po prostu bezcenne. Warto to pielęgnować.” – zaznacza Maciej Szałaś - specjalista ds. zakupów, kapitan drużyny Zamak Mercator.

Dzięki tego typu aktywnością, które w konsekwencji budują jeszcze głębsze relacje między pracownikami, nasz firmowy team świetnie dogaduje się nie tylko na murawie, ale i na co dzień w pracy, przy wspólnym dążeniu do sukcesuZamak Mercator. „Oprócz super wyników, które osiągamy, ważne jest też, że takie mecze to dla nas atrakcyjna forma integracji oraz świetny pretekst aby wyjść z domu i się poruszać.” mówi Jakub Giełdoń - specjalista ds. zakupów i części zamiennych, który gra na pozycji defensywnego pomocnika w naszej drużynie.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz także:

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Wsparcie w pandemii koronawirus Centrum Zaawansowanych Technologii UAM w Poznaniu

NEWEX- Skawina październik 2019

Międzynarodowe Targi KOMPOZYT-EXPO® - Kraków 2019

Biblioteka opublikowanych prac naukowych– Laboratoryjne wytłaczarki, walcarki Zamak Mercator

Zamak Mercator na targach PLASTPOL 2019

Japońskie elektryczne wtryskarki TOYO w Grupie Azoty S.A. w Grzybowie

Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2018 r.

Zamak Mercator na targach „Inżynier na rynku pracy” na Politechnice Lubelskiej

ZAMAK MERCATOR & NEWEX – wizyta na uniwersytecie w Minho w Portugalii.

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń