PL | EN
Wytłaczarka dla Cooper Standard Serbia - Made in Poland

Wytłaczarka dla Cooper Standard Serbia - Made in Poland

Precyzja wykonania się opłaca. Tym razem dostarczyliśmy kolejną wytłaczarkę EHP-32 do tworzyw sztucznych – naszym klientem została firma Cooper Standard Serbia w Serbii.

Wytłaczarka EHP-32 to jednoślimakowa wytłaczarka w pełni dostosowana do wysokich wymagań Klienta będącego liderem w dziedzinie produkcji komponentów dla branży motoryzacyjnej. Urządzenie to posiada parametry techniczne pozwalające na zastosowanie w liniach produkcyjnych przeznaczonych do przerobu małych partii materiałów, prób technologicznych polimerów, jak i również może pełnić funkcję co-extrudera.

Układ uplastyczniający wytłaczarki grzany jest elektrycznie i chłodzony powietrzem, podczas gdy strefa zasypu granulatu chłodzona jest wodą. Współpracujące powierzchnie ślimaka i cylindra są azotowane jonizacyjnie do twardości powyżej 1000º [HV], na grubość minimum 0.5 [mm]. Warstwa azotowana znacznie podnosi odporność układu plastyfikującego na zużycie.

Wytłaczarka EHP-32 po raz kolejny okazuje się być maszyną spełniającą najbardziej wygórowane wymagania naszych Klientów, którzy chętnie wyposażają swoje zakłady produkcyjne w ten właśnie model maszyny.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń