PL | EN
Nauka farmacji, a wytłaczarki farmaceutyczne w ofercie Zamak Mercator

Nauka farmacji, a wytłaczarki farmaceutyczne w ofercie Zamak Mercator

Dnia 3 marca br. na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, odbył się wykład prowadzony przez pracowników ZAMAK MERCATOR w związku z realizowanymi zajęciami z ekstruzji topliwej na kierunku Farmacja Przemysłowa.

Spotkanie Wydziale Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie miało na celu przedstawienie naszych urządzeń do wytłaczania i walcowania w kontekście zastosowania w medycynie i farmacji oraz zapoznanie uczestników z polskim producentem urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz gumy.

Celem zajęć było nie tylko zaprezentowanie laboratoryjnej wytłaczarki modułowej, ale również testowanie i odkrywanie możliwości pracy maszyny.

Przeprowadzono trzy półtoragodzinne wykłady, które zostały podzielone na dwie części. Pierwsza, dotyczyła przedstawienia naszego asortymentu i możliwości konstrukcyjno - technologicznych urządzeń. Druga część zajęć opierała się na przeprowadzeniu prób na dostarczonej przez nas wytłaczarce dwuślimakowej. Szczególnym zadaniem było zaprezentowanie jej możliwości mieszania i homogenizacji przy użyciu tworzywa HDPE oraz dodatków w postaci barwników.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń