PL | EN
Premiera sprzedaży walcarki Zamak Mercator na rosyjskim rynku – walcarka LM 200/400

Premiera sprzedaży walcarki Zamak Mercator na rosyjskim rynku – walcarka LM 200/400

Następna maszyna ZAMAK MERCATOR, która jak wszystkie nasze produkty, została w całości zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce, właśnie dotarła do naszego Klienta na terenie Rosji.

Walcarki 200/400 przeznaczone są do przetwórstwa tworzyw sztucznych, charakteryzują się bardzo dużą siłą walców, które są grzane i chłodzone olejem termicznym.

Uniwersalność tych walcarek to największy atut i ogromne ułatwienie przy częstym przetwarzaniu skrajnie różnych materiałów. Chromowana gładka powierzchnia walców zapewnia niezwykle łatwe ściąganie uplastycznionego materiału.
Jesteśmy przekonani, iż nasza walcarka spełni oczekiwania rosyjskiego Klienta. To kolejny krok do sukcesu, że nasze urządzenia cieszą się ciągle rosnącym zainteresowaniem zagranicznych przedsiębiorstw. Należy podkreślić ze nasz klient wybrał nasza walcarkę w celu prowadzenia badań kompozytów tworzyw sztucznych oraz Nano rurek węglowych. Klient chce uzyskiwać cienkie warstwy kompozytu o grubości ok 0,2 mm. Nasza walcarka jest jedynym na rynku urządzeniem, które może stabilnie walcować tak cienkie warstwy materiału. Jest to możliwe, ponieważ pozycja walców jest kontrolowana i korygowana cyfrowo w trakcie pracy walcarki. Ponadto system kontroli koryguje zmiany średnicy walców w trakcie nagrzewania i chłodzenia, które mają miejsce na skutek zjawiska rozszerzalności termicznej.


Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym

.

Zobacz także:

Przetwarzanie żywności za pomocą wytłaczania.

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości

Nowe miniaturowe linie laboratoryjne z serii Minilab

Głowice do wielkoformatowych drukarek 3D

Nowe tunelowe piece wulkanizacyjne

Targi PLASTPOL 21-23.09.2021

Polskie wytłaczarki i linie do gumy

Filament do drukarek 3D - Polski profesjonalny producent filamentu

Wtryskarka sekwencyjna do gumy

Przemysł 4.0 - inteligentna integracja sieciowa urządzeń od Zamak Mercator

X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń