PL | EN

Kalendarze - strona 1

Kalendarz Zamak Mercator 2022

Szanowni Państwo, rok 2021 był bez wątpienia tym, który zapisze się na kartach naszej historii. Trwająca wciąż pandemia koronawirusa COVID19 nie sprzyjała stabilnemu rozwojowi wielu firm z naszej branży, zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, a coraz to nowsze obostrzenia i zalecenia sanitarne, utrudniały pielęgnowanie relacji międzyludzkich oraz biznesowych.

 

Kalendarz Zamak Mercator 2021

Szanowni Państwo, Mijający rok 2020, przeszedł do historii jako rok pojawienia się zakaźnej choroby covid 19, wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2. Co przyniesie nowy rok 2021 r. ? Czy nowa rzeczywistość roku 2021 przywróci międzynarodowe podróże, wielkie ekspedycje poznawcze, zwiedzanie ciekawych miejsc, dzielenie się z bliskimi przy wspólnym stole wspomnieniami oraz zdjęciami z tychże podróży?

 

Kalendarz Zamak Mercator 2020

 

Kalendarz Zamak Mercator 2019

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością składamy na Państwa dłonie nasze kolejne dzieło – kalendarz na 2019 rok, którego karty zostały ozdobione rysunkami ze zbioru pt. „Album Konfederacyi Barskiej 1768-1772” autorstwa Kajetana Saryusza-Wolskiego.

 
<
>
<
1 / 3
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń