Aktualności

Dwie wytłaczarki jednoślimakowe fi12 – kolejna instalacja dla produkcji medycznej

04.06.2018

Kolejna udana instalacja za nami. Tym razem do grona zadowolonych Klientów ZAMAK MERCATOR dołączyło polsko-niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów urządzeń używanych przy zabiegach medycznych takich jak m.in. usuwanie polipów i ciał obcych z organizmu.

Klient zdecydował się na dwie wytłaczarki jednoślimakowe o średnicy fi12, które od samego początku projektowane byłe stricte z myślą o produkcji medycznych elementów składowych. Właśnie dlatego, ze względu na rozmiar oraz przeznaczenie, wymagana była ogromna precyzja przy wykonywaniu każdego z poszczególnych elementów.

 

Po przeprowadzeniu obszernych testów kontrolnych w siedzibie zamawiającego, potwierdzone zostało, że maszyny spełniają swoje oczekiwania i świetnie radzą sobie przy produkcji. Dostawa i montaż przebiegły pomyślnie i sprawnie, a Klient już produkuje na naszych urządzeniach.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejne przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją dla medycyny i farmacji, wybierają właśnie ZAMAK MERCATOR. To prężnie rozwijająca się branża, w której liczy się precyzja i profesjonalizm – czyli cechy, które są naszą specjalnością.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani tym lub podobnym produktem – zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 35445