Aktualności

Wizyta Klientów z Włoch – przetwórstwo ekologicznych tworzyw

06.06.2019

5 czerwca 2019 w naszej firmie przeprowadziliśmy obszerną prezentację maszyn dla naszych włoskich Klientów. Nasi Goście są zainteresowani zakupem dwóch linii przemysłowych – jednej z wytłaczarką o średnicy fi32 do produkcji filamentu oraz do drugiej, przeznaczonej do granulacji i zawierającą naszą dwuślimakową wytłaczarkę 2x24.

W 100% biodegradowalne produkty to ostatnio bardzo częste oczekiwania naszych Klientów, które jak najbardziej maszyny ZAMAK MERCATOR są w stanie spełnić. Nasi Klienci dążą do co raz bardziej popularnego ekologicznego stylu produkcji zero waste, który polega na jak największym ograniczeniu odpadów. Wszelkie resztki z południowowłoskich plantacji są przetwarzane na suszoną biomasę, ta zaś na granulat, którego część zostanie przeznaczona do produkcji filamentu, a część na otrzymywanie zadanych form wtryskowych.

Do prezentacji pracy naszych urządzeń został użyty biodegradowalne PLA. Dzięki temu, że w naszej siedzibie w Skawinie posiadamy showroom, mamy możliwość pokazania Klientom pracę naszych maszyn „na żywo” oraz przetestowania działania na różnych tworzywach.

Jeśli są Państwo zainteresowani tymi lub podobnymi produktami, zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Licznik odwiedzin: 35447