PL | EN

Nasza firma

Pracujemy dla naszych klientów, aby dostarczać dedykowane rozwiązania, które spełniają każdy etap procesu badań i produkcji.

Zamak Mercator jest liderem w branży w zakresie technologi mieszania i wytłaczania przekazując klientom know-how i doświadczenie. Klienci czerpią korzyści z użytkowania naszych urządzeń. Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci. Razem realizujemy innowacyjne, niestandardowe rozwiązania. Współpraca z klientami napędza ciągły rozwój naszych systemów i komponentów. Zamak Mercator ściśle współpracuje z klientami, aby dostarczać to, czego potrzebują w swoich procesach, od niewielkich wytłaczarek laboratoryjnych po kompletne linie produkcyjne. Oferta obejmuje również urządzenia dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.
Dążymy do tego, aby być preferowanym i zaufanym dostawcą rozwiązań technologicznych ukierunkowanych na niezawodność, bezpieczeństwo, funkcjonalność i wydajność w procesach badawczych i przemysłowych. Nasze podejście jest dynamiczne, innowacyjne, a nasza praca ma być użyteczna dla klienta.


Zobacz pełną historię

Zrównoważony świat społeczeństwa przyszłości


X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń