Certyfikaty

download-04SYMBOL INNOWACJI 2015

W 2015 roku firma Zamak Mercator sp. z o.o. uzyskała tytuł „Symbol Innowacji 2015”.

Kapituła Programu z uznaniem pochyliła się nad nowatorskimi rozwiązaniami opracowanymi przez dział badawczo-rozwojowy, a przede wszystkim nad najwyższej jakości wytłaczarkami laboratoryjnymi. Doceniono i wyróżniono również dbałość o tradycję i dziedzictwo dawnego Zakładu Maszyn Kablowych w Krakowie.

więcej

 

 

system zarzadzania jakoscia ISO 9001:2008 zamak mercatorISO 9001:2008

Istotą działalności  firmy Zamak Mercator jest m.in. nieustanny wzrost jakości produkowanych maszyn i urządzeń oraz oferowanych usług, gwarantujący Klientom niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania, a także spełnienie ich niejednokrotnie specyficznych i wysokich wymagań.

Potwierdzeniem jakości stało się wdrożenie międzynarodowego standardu funkcjonowania przedsiębiorstw jakim jest System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008.

Uzyskany certyfikat w zakresie: Produkcja maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, potwierdza skuteczność funkcjonowania firmy Zamak Mercator, wiarygodność biznesową, działanie w sposób zorganizowany, gwarantujący Klientom wysoką jakość wyrobów i usług.

 

 

 Zobacz wszystkie certyfikaty i nagrody