PL | EN

Wiadomości - strona 12

Kolejne spotkanie z cyklu Newex – Politechnika Lubelska

W związku z naszym czynnym udziałem w europejskim projekcie NewEX, zawsze z wielką chęcią i zaangażowaniem uczestniczymy w spotkaniach i konferencjach związanych z tą inicjatywą.

 

Badania nowej metody produkcji klejów metodą wytłaczania

Kolejne udane badania za nami. Tym razem zgłosił się do nas producent klejów do przemysłu obuwniczego, stolarskiego i motoryzacyjnego. Każde nowe tworzywo, lub inny materiał, na którym mamy przyjemność prowadzić badania i sprawdzać nasze urządzenia, to dla nas wyzwanie i możliwość doskonalenia się.

 

Zamak Mercator i nauka - Wizyta studentów Politechniki Krakowskiej w naszym zakładzie

"Towarzyszy nam przeświadczenie, że nauka jest zróżnicowana, zróżnicowane muszą być także miary osiągnięć i rozwiązania, ale za każdym razem muszą nas prowadzić do jednego – do jakości". Tak powiedział Przewodniczący Rady Narodowego Kongresu Nauki prof. Jarosław Górniak podczas panelu dyskusyjnego na temat nauki polskiej i potrzeby reformy polskiego systemu szkolnictwa wyższego.

 

Linia do powlekania kabli światłowodowych tworzywem sztucznym – kolejna instalacja Zamak Mercator

Nowy rok, nowe wyzwania - Zamak Mercator zaprojektował, wykonał i zainstalował w pełni zautomatyzowaną linię do powlekania kabli światłowodowych tworzywem sztucznym.

 
<
>
<
12 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń