PL | EN

Wiadomości - strona 13

Kolejne testy na urządzeniach Zamak Mercator – mieszanka pochodząca z recyklingu

Ciągłe poszerzanie wiedzy poprzez wszelkie nowe zadania i eksperymenty, to coś co lubimy najbardziej. Tym razem badania zleciła nam firma zajmująca się działaniami proekologicznymi.

 

Projekt NEWEX - Zamak Mercator

Wspominaliśmy Państwu w artykule z przed kilku miesięcy, że mamy niezwykłą przyjemność uczestniczenia w prestiżowym unijnym projekcie pod nazwą NEWEX. Zasadniczo opiera się on na ścisłej współpracy partnerów z branży przemysłowej i jednostek naukowych uczelni z różnych krajów Unii Europejskiej. Wynikiem prac w tym wspólnym przedsięwzięciu, będą nowatorskie rozwiązania techniczne, ale i również niezwykle ważne kontakty i znajomości nawiązane między wszystkimi uczestnikami

 

Współpraca z renomowanymi markami oraz nietypowe materiały – to co nas motywuje do działania!

Mimo zbliżającego się końca roku i świątecznej atmosfery, wciąż posuwamy się do przodu. Naszym kolejnym, bardzo ciekawym doświadczeniem było przeprowadzenie badań dla znanej marki kosmetycznej L’Oréal.

 

Zamak Mercator w Biznes Lidze - nasze piłkarskie oblicze!

Mimo sennej, zimowej aury i dużej ilości pracy, zawsze znajdujemy czas na przyjemności. Nasza firmowa drużyna piłkarska biorąca udział w rozgrywkach Biznes Ligi, pnie się w rankingu co raz wyżej!

 
<
>
<
13 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń