PL | EN

Wiadomości - strona 14

Zamak Mercator na konferencji w PAN w Warszawie. Szanse dla polskich instytucji

W dniu 16.11.2017 przedstawiciele firmy Zamak Mercator w ramach działań w programie NEWEX wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Państwowej Akademii Nauk (PAN) w Warszawie.

 

Grupa Azoty nabywcą laboratoryjnej linii do granulacji marki Zamak Mercator

Jest nam niezwykle miło Państwa poinformować, że Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., dołączyła do grona usatysfakcjonowanych Klientów Zamak Mercator, kupując od nas laboratoryjną linię do granulacji.

 

Przemysł medyczny - wytłaczarki Zamak Mercator dla rozwiązań medycznych

Lojalność Klientów buduje się latami m.in. jakością urządzeń oraz   partnerstwem w biznesie.  Nasz dotychczasowy Klient z Bielska Białej, kolejny raz zdecydował się zaufać marce ZAMAK MERCATOR i zakupił u nas następną wytłaczarkę do przetwórstwa tworzyw sztucznych w postaci granulatów do zastosowania w medycynie. Choć firma Klienta ma rodowód i akcjonariat w Niemczech, zdecydowała o zakupie produktu polskiego.

 

Druk 3D - Kolejna linia do produkcji filamentu u polskiego producenta

Następna prężnie rozwijająca się polska firma z rejonu Warszawy, dołączyła do grona posiadaczy naszych linii. Druk 3D w Polsce z każdym miesiącem zwiększa zakres zastosowania. To z kolei powoduje wzrost zapotrzebowania na produkcję filamentu do druku 3D.

 
<
>
<
14 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń