PL | EN

Wiadomości - strona 15

Plastpol 2017 i pokazy wytłaczarek w zakładzie Zamak Mercator

Szanowni Państwo, Cieszymy się, że możecie Państwo na tegorocznych targach Plastpol 2017 zapoznać się z urządzeniami wielu firm z kraju jak i z zagranicy. Co prawda, dominująca cześć wystawców poprzestała na prezentowaniu samych stoisk bez udziału pracujących maszyn i urządzeń, niemniej jednak warto poznać prezentowaną ofertę.

 

Zamak Mercator - mieszalniki proszku aluminium z instalacją gazu obiegowego oraz stacja pakowania

W kwietniu br. firma Zamak Mercator, oddała do użytku dla jednego z europejskich koncernów z branży chemicznej innowacyjny system mieszalników proszku aluminium z instalacją gazu obiegowego oraz stację pakowania. Zaprojektowana i wykonana linia, będzie pracowała dla lidera w produkcji metalicznych pigmentów proszkowych oraz farb i lakierów drukarskich. Z uwagi na specyfikę pracy i zagrożenie wybuchem, oddany do użytku system spełnia wymagania

 

Innowacyjne walcarki laboratoryjne dla prac badawczych

Nasi inżynierowie wiedzą, jak ważną częścią przemysłu są prace badawcze umożliwiające rozwój nowych technologii, dlatego naszą dumą projektową stają się najwyższej jakości walcarki laboratoryjne dla tworzyw sztucznych i gumy. I tym razem nasz produkt pracuje już w dziale badań i rozwoju, jednej z największych firm z polskiej branży chemicznej i kablowej.

 

Mówisz NewEX, myślisz New Extruder - nowa wytłaczarka

Zamak Mercator to marka, która od lat kojarzy się z wyzwaniami w zakresie wytłaczania tworzyw i gumy. Ciekawe i skomplikowane projekty, jeszcze szersze doskonalenie umiejętności, nawiązywanie nowych kontaktów i przede wszystkim kreatywność i innowacyjność – to jest to, co nadaje naszej firmie równowagę pracy i powoduje intelektualne zaangażowanie.

 
<
>
<
15 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń