PL | EN

Wiadomości - strona 5

Biblioteka opublikowanych prac naukowych– Laboratoryjne wytłaczarki, walcarki Zamak Mercator

Przedstawiamy Państwu bibliotekę publikacji naukowych, w których opublikowane są wyniki badań naukowych wykonanych na urządzeniach Zamak Mercator. Polskie i zagraniczne uczelnie techniczne oraz instytuty badawcze, które posiadają wytłaczarki, walcarki oraz inne urządzenia Zamak Mercator , regularnie wykonują niezwykle interesujące testy i badania tworzyw sztucznych oraz polimerów pochodzenia naturalnego. Dzięki publikacjom, które są udostępniane przez autorów badań możemy dowiedzieć się jak wytłaczarki, walcarki

 

Linia do produkcji filamentu dla drukarek 3D – kolejny zadowolony Klient

Miło nam Państwa poinformować, że właśnie zakończyliśmy instalację kolejnej nowoczesnej linii przeznaczonej do produkcji filamentu dla drukarek 3D. To jest druga linia wyprodukowana przez ZAMAK MERCATOR, na której będzie pracował nasz Klient.

 

Klient ze Szwecji zakupił naszą linię do produkcji filamentu dla drukarek 3D

Po wielu rozmowach i skrupulatnych testach, które odbyły się w siedzibie naszej firmy oraz w siedzibie firmy Klienta w Szwecji, z przyjemnością informujemy, że zakończyły się one sukcesem i klient wybrał naszą linię do produkcji filamentu dla drukarek 3D dedykowanego dla architektów.

 

Testy na naszej dwuślimakowej wytłaczarce laboratoryjnej 2x24 mm do tworzyw sztucznych

W ostatnim czasie naszą firmę odwiedziła jednostka badawcza z sektora chemii organicznej, z zamiarem wykonania testów na naszej dwuślimakowej wytłaczarce laboratoryjnej 2x24 mm. Celem badań było sprawdzenie czy otrzymany produkt w procesie wytłaczania będzie miał pożądane właściwości jako materiał, który później ma zostać wykorzystany w produkcji katalizatora.

 
<
>
<
5 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń