PL | EN

Wiadomości - strona 6

Wytłaczarka dwuślimakowa 2x24 mm do produkcji klejów termotopliwych

W przeciągu ostatnich kilku tygodni w siedzibie naszej firmy odbyły się dwie wizyty Klienta zajmującego się produkcją klejów termo topliwych. Każde z tych spotkań było poświęcone szczegółowym badaniom na naszej laboratoryjnej dwuślimakowej wytłaczarce 2x24. Badana technologia wytwarzania klejów jest całkowicie nowa i wymaga opracowania. Innowacyjne rozwiązania i ciekawe pomysły to jest to co nas najbardziej motywuje do działania!

 

Wizyta Klientów z Włoch – przetwórstwo ekologicznych polimerów

Dnia 5 czerwca 2019 w naszej firmie przeprowadziliśmy obszerną prezentację wytłaczarek dla naszych włoskich Klientów. Nasi Goście są zainteresowani zakupem dwóch linii przemysłowych – jednej z wytłaczarką o średnicy fi32 do produkcji filamentu dla drukarek 3D oraz do drugiej, przeznaczonej do granulacji i zawierającą naszą dwuślimakową wytłaczarkę 2x24 mm.

 

Zamak Mercator na targach PLASTPOL 2019

W dniach 28-31 maja 2019 roku mieli Państwo możliwość poznania nas osobiście na Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbywały się w Kielcach. Była to niezwykła okazja do przedstawienia naszych urządzeń, zaprezentowania ich pracy oraz przeprowadzenia twórczych rozmów przy filiżance kawy.

 

Japońskie elektryczne wtryskarki TOYO w Grupie Azoty S.A. w Grzybowie

Nie ma lepszej informacji, niż kolejne inwestycje polskich producentów przetwórstwa tworzyw sztucznych. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. w Grzybowie zakupiła od ZAMAK MERCATOR w pełni elektryczną wtryskarkę marki TOYO. Wtryskarka TOYO model Si 80-6 F75D o średnicy ślimaka D = 36 mm z formą wtryskową oraz z wyposażeniem tj. osuszaczem powietrza, młynem do odpadów, wytwornicą zimnej wody oraz

 
<
>
<
6 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń