PL | EN

Wiadomości - strona 8

Zamak Mercator na targach „Inżynier na rynku pracy” na Politechnice Lubelskiej

19 listopada bieżącego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach „Inżynier na rynku pracy” organizowanych przez Politechnikę Lubelską. Targi miały miejsce na Wydziale Mechanicznym i brało w nim udział kilka tysięcy studentów i studentek.

 

ZAMAK MERCATOR & NEWEX – wizyta na uniwersytecie w Minho w Portugalii.

W Portugalii w mieście Minho, mają miejsce kolejne spotkania i kongresy organizowane przez uczestników prestiżowego projektu NEWEX. Reprezentanci ZAMAK MERACTOR odwiedzili tamtejszy Uniwersytet i wzięli udział w ciekawych wykładach.

 

Zamak Mercator wygrywa przetarg na laboratoryjną walcarkę do tworzyw polimerowych

Z przyjemnością Państwa informujemy, że udało nam się wygrać kolejny przetarg. Tym razem spółka PCC Rokita notowana na giełdzie, działająca w branży tworzyw sztucznych, przemysłu kosmetycznego, budowlanego oraz tekstylnego, wybrała naszą najnowocześniejszą walcarkę laboratoryjną do przetwarzania mieszanin polimerowych wraz z automatycznym systemem mieszania tworzywa na walcach.    

 

Urządzenia Zamak Mercator będą używane przy innowacyjnych testach laboratoryjnych.

Nasz Klient – Grupa Azoty S.A. właśnie oficjalnie otwarł nowe Centrum Badawczo – Rozwojowe w swoim oddziale w Tarnowie, gdzie będą prowadzone badania nad innowacyjnymi technologiami i nowoczesnymi materiałami w przemyśle chemicznym. Wśród maszyn laboratoryjnych można znaleźć najnowocześniejszą linię Zamak Mercator do produkcji filamentu wykorzystywanego do druku 3D.

 
<
>
<
8 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń