PL | EN

Wiadomości - strona 9

Nasza laboratoryjna wytłaczarka jednoślimakowa do tworzyw sztucznych została wybrana przez grupę ORLEN S.A.

Mamy wielką przyjemność Państwa poinformować, że w wyniku przetargu zostaliśmy wytypowani do zaprojektowania, wyprodukowania i dostarczenia naszej laboratoryjnej wytłaczarki jednoślimakowej fi20 do tworzyw sztucznych dla ORLEN Laboratorium S.A.

 

Kolejny przetarg wygrany - Politechnika Wrocławska wybrała naszą linię laboratoryjną!

Z wielką przyjemnością informujemy, że w wyniku przetargu zostaliśmy wybrani jako dostawca w pełni wyposażonej i całkowicie zautomatyzowanej linii laboratoryjnej na Politechnikę Wrocławską.

 

Wygrany przetarg – nasza mikrowytłaczarka stożkowa i mikrowtryskarka trafia do Grupy Azoty!

Okres wakacji kończymy dużym sukcesem. ZAMAK MERCATOR jako polski producent wytłaczarek i wtryskarek laboratoryjnych, został wybrany przez firmę Grupa Azoty S.A. na dostawcę: mikrowtryskarki RIM 20/1000 oraz, mikrowytłaczarki stożkowej REM-2CA Vertex. Urządzenia te są zaprojektowane z myślą o badaniach właściwości polimerów. Należy podkreślić fakt że wytłaczarka stożkowa REM-2CA Vertex jedyną dostępną na rynku stożkową wytłaczarką laboratoryjną wyposażoną w działający system odgazowania cylindra.

 

Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie postawiła na jednoślimakową wytłaczarkę fi16

Kolejne urządzenie Zamak Mercator wspiera naukę i rozwój studentów na polskich uczelniach. W laboratorium Akademii Górniczo Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie została zainstalowana nasza następna wytłaczarka.

 
<
>
<
9 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń