PL | EN

Wiadomości - strona 10

Dwie wytłaczarki jednoślimakowe fi12mm – kolejna instalacja dla produkcji medycznej

Kolejna udana instalacja za nami. Tym razem do grona zadowolonych Klientów Zamak Mercator dołączyło polsko-niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją elementów narzędzi używanych przy zabiegach medycznych takich jak m.in. usuwanie polipów i ciał obcych z organizmu.

 

Transmisja LIVE na naszym kanale YouTube!

Bardzo dziękujemy za tak liczną obecność podczas naszej pierwszej transmisji na żywo, która miała miejsce 22 i 23 maja 2018r. na naszym firmowym kanale YouTube. W trakcie trwających targów Plastpol, zaprosiliśmy Państwa na dwie transmisje LIVE, które poruszały dwa bardzo interesujące tematy.

 

Wizyta studentów z Politechniki Lubelskiej w siedzibie Zamak Mercator

W piątek, 18 maja 2018 roku mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszej siedzibie w Skawinie grupę studentów z Politechniki Lubelskiej. Uczniowie należą do Koła Naukowego tej właśnie uczelni i nieustannie z pasją pogłębiają wiedzę na temat przetwórstwa tworzyw sztucznych. Odwiedziny naszego zakładu, były więc idealnym pomysłem i możliwością nauki.

 

Zamak Mercator na Onet.pl

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że 7 maja 2018 roku na popularnej ogólnopolskiej platformie internetowej Onet.pl, w zakładce Business Insider, pojawił się artykuł przedstawiający naszą firmę i nasze produkty.

 
<
>
<
10 / 22
>
X

Poproś o kontakt

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy

e-mail

Telefon

Treść:


chat logo
Zadzwoń